Kalite Politikamız

Kayseri Evden Eve Nakliyat, Evden Eve & Şehirler arası Güven ve Huzur Taşıyor.

Evden Eve Nakliyat Uluslararası standartlarda referans şirket olma” vizyonu ile paralel, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerine her alanda evden eve taşıma ve ofis taşıma gibialanlarda /danışmanlık hizmeti vermekte, bunu da şehir içi ve şehirler arası nakliyat 81 il ve ilçelere kabul görmüş standartlarda hayata geçirmektedir.

Evden eve nakliyat alanında Yeni değerler kazandırmayı hedeflediğimiz Taşımacılık sektöründe yasal düzenlemelere duyarlı aktif etkin hızlı güvenilir emniyetli müşteri odaklı doğru ve zamanında çözümler üretmeyi ilke edinen şirketimizin kalite politikası

Evden eve nakliyat sektöründeki rekabetçi konumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş yapış şekli ile korumaktadır. ev taşıma ‘in istenen kalitede hizmet vermesi için temel bileşenler; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin yetkinlik düzeyi olarak tanımlanmıştır.
Kalite Politikası esaslarımız aşağıdaki gibidir:

Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı nakliyatve taşıma geliştirmek. Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak. Süreçlerimizi verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek. Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek. Çalıştığımız her sektörde, verdiğimiz her hizmeti, ilk defa veriyormuşçasına heyecanla ve eksiksiz yerine getirmek. Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini doğru algılayıp yerine getirerek memnuniyetin devamlılığını sağlamak.

ISO 9001:2015

Sertifikalı Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat, Evden Eve & Şehirler arası Güven ve Huzur Taşıyor.

Şehir içi Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat, Evden Eve & Şehirler arası Güven ve Huzur Taşıyor.

Şehirlerarası Taşımacılık

Kayseri Evden Eve Nakliyat, Evden Eve & Şehirler arası Güven ve Huzur Taşıyor.Hizmet Bölgelerimiz...

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz

clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients