Galeri 14

Kayseri evden eve nakliyat firması olarak sizlere çok çeşitli taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat ana işimiz olmasına rağmen, parsiyel, okul, banka, ofis, eşya depolama, askılı tekstil taşımacılığı, dershane, postane, hastane taşımacılığı, kamu kurum ve kuruluşları taşımacılığı hizmetini iş bitirme belgemiz ile yapmaktayız.

2017 yılında geçmiş yıllarda olduğu gibi kalite ve profesyonellikten ödün vermeden sizlere en kaliteli nakliyat hizmetini sunmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Sloganıyla bu yılda en uygun nakliyat fiyatlarını bizimle alacak, neşeli ve güzel bir şekilde bizimle taşınacaksınız.

Yan menüden ihtiyacınız olan taşınma şekliyle alakalı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere burada paylaştıklarımız reklam amaçlı olmayıp, referanslarımız neticesinde ilettiklerimizdir. Kayseri evden eve nakliyat işindeki başarımızı bütün taşımacılık sektörüne yayarak aranan bir firma olmanın verdiği gururla hepinize teşekkür ederiz.

Edirne'den Kars'a hiç bir ilimizi ayırt etmeksizin sizlerin eşyalarını güvenli bir şekilde naklediyoruz. Diğer firmalardan fiyat aldıktan sonra mutlaka bizden de bir fiyat ve eksper raporu isteyin; kalite ve fiyat farkını görünce çok şaşıracaksınız.

Samet  Nakliyat güvencesiyle şehir içi, şehirler arası farketmeden  sağlıklı, güvenli bir nakliyat hizmetinin avantajını yaşayacaksınız.
Şehirler Arası Nakliyat

"Kayseri Samet  Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı Kayseri şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.


Şehirler arası taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı 2-3 iş günü içerisinde aradığınızda firmamız evinize ücretsiz olarak eksper gönderir. Eksper tüm eşyaları inceler ve nakliyat çalışma programı hazırlar. Hizmetimiz hakkında eksper müşterimize detaylı olarak bilgi aktardıktan sonra taşıma fiyatı belirlenir ve anlaşma sağlanır ise müşterilerimiz ile sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınır. Şehirler arası taşımacılık göründüğü gibi kolay olmayan, taşınma programının önceden iyi bir şekilde hazırlanması ile başlar.


Şirketimiz tüm ev içerisinde mobilya eşyaları geri montaj yapar. geri montajın amacı büyük olan, kapıdan zor geçen, taşınması güç olan eşya gurubudur. Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışan marangoz elemanları tarafından geri montaj yapılır. Eşyanın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından geri montaj gören eşyalar monte işlemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleştirilir. Eviniz içindeki tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalar yola koyulur.