Kayseri Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Kayseri Evden Eve Sektöründe 2003 Yılından Bu Yana ’den Kayseri De hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyatın yanında şehir içi nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Ofis Büro,Şehirler Arası Taşımacılığı, Fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat firmalarına ve alt yüklenicilere nakliyat, ev eşyası depolama gibi Alanlarda da fİRMAMIZ Kayseri Evden Eve sizlerin yanındadır.

Samet Nakliyat ailesi olarak en değer verdiğimiz şey müşterilerimizin yapılan işten memnun olmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Gerek kurumsal taşımacılıkta Gerek bireysel eşya Taşımacılığında binlerce olumlu referansa sahip bir firmayız. Güler yüzlü ve işinde uzman bir kadro ile taşınmanın verdiği tüm stresi ortadan kaldırıyoruz.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.Edinmiş Bulunuyoruz
Eşya Toplamak İçin Koli Toplama Derdine Son!
Firmamız İle Taşıma İçin Antlaşma Sağladığınız Takdirde Bütün Eşyalarınızı Biz Firma Olarak Topluyor Gerekli Bütün Malzemeleri Biz Tedarik Ediyoruz.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti, veren firmalar varken Market Market dolaşarak koli istediğim zamanları hatırlıyorum da! Verdikleri kolilerin üç beş kitabı yerleştirdikten sonra deforme olmalarını mı saymalıyım, yoksa ıslanmış kolileri kuruması için beklediğim ve bu sebeple taşınma işlemlerimi ertelediğim günlerimi!

Evden eve nakliyat denildiğinde hepimizin az çok bu konuda anısı vardır. profesyonel eşya paketleme hizmeti,Sanırım, geleneksel taşınma yöntemleri kullanılarak yapılan evden eve nakliyatta eşyalarımızı paketlemek için cebelleştiğimiz ve yorgun düştüğümüz günler, bu anıların içinde özel bir yer kaplıyor.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Eşyaların yüküne dayanamayıp, taşıma gününde elinizde patlayan paketler, sistemi hasarlanma sın diye amatör firmanın kabaca sarıp sarmaladığı ve yeni evinizde üzerinde derin çiziklerle kullanmaya devam ettiğiniz beyaz eşyalarınız, profesyonel eşya paketleme hizmeti,çamura bulanan mobilyalar, kitaptı kıyafetti sona kalan tüm eşyaların türüne bakılmaksızın doldurulmaya çalışıldığı koliler!

Neyse ki artık hepsi geride kaldı. Yani en azından evden eve nakliyat işlerinin bu derece önem kazandığı ve nakliye firmalarının profesyonelce taşıma işi yaptığı zamanlarda geleneksel yöntemlerle uğraşmak akıllıca değil.

İyisi mi siz, evden eve nakliyat konusunda işi bilenlere bırakıp, yeni evinizde yaşayacağınız günlerin hayalini kurun.

Evden Eve Nakliye Firmaları Paketleme İşlemini Nasıl Yapıyor?
Profesyonel eşya paketleme hizmeti, işlemini, son teknolojik ürünler kullanarak özenle yapıyor. Beyaz eşyaların paketlenmesinde ayrı, kıyafet paketlemede ayrı malzeme ve yöntemler kullanılıyor. Ayrıca geleneksel bir yöntem olarak eşyaların kolilenmesin’de, bu iş için üretilmiş kolilerden yararlanılıyor.

Eşyaların hasarına ya da taşıma sırasında alacağı darbelere karşı korunması, paketleme işlemlerinde göz önünde bulundurulan bir kıstas. Profesyonel eşya paketleme hizmeti, Ayrıca akıcı sıvıların akmayacak şekilde paketlenmesi, ağır eşyaların küçük kolilerle paketlenmesi, kırılabilir eşyalar için kolilerin eşyanın niteliğine uygun biçimde seçilebilmesi de önemli konular arasında.

Eğer eşyalarınızı kendiniz paketleyecek seniz, dikkat etmeniz gereken konular;
Öncelikle eşyalarınızın bir listesini yapmalısınız,
Eşyalarınızı paketlerken kullanacağınız malzemeyi iyi seçmelisiniz ve malzemeleri eşya hacmine göre önceden tahmini olarak hazırlamalısınız,
Kırılacak eşyalar için çift oluklu karton kutu tercih etmeye özen göstermelisiniz,
İlaç gibi acil ihtiyaçlar için özel bir paketi elinizin altında bulundurmalısınız,
Çok özel eşyalarınızı paketlemeyi son güne bırakabilirsiniz,
Beyaz eşya gibi değerli eşyalarınızın paketlenmesinde profesyonel destek almalısınız.