Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat

Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat

Kayseri Nakliyat olarak 2003 yılında Kayseri’de kurulmuş olup evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız Kayseri’nin İlçelerimizden Talas ilçesi olmak üzere profesyonel olarak ev taşımacılığı hizmetinden öncü kuruluştur. Firmamız Evden eve nakliyat hizmetinde Garantili sigortalı, asansörlü, ve ambalajlı olarak kaliteli hizmet vermekte olup, bu hizmetinin yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti Odaklı ve ekonomik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizde ev taşımacılık sisteminde müşteri tercihinde Güvenilir Firmadır.

Kayseri Talas ilçemizde Nasıl bir Evden Eve Taşıma Hizmeti vermekteyiz ?

Evden eve nakliyat Şirketleri arasında Kayseri’de Sağlam Güvenli Çalışmaları İle lider konumda olan firmamız bu Sayede siz değerli müşterilerimize borçludur. Kurulduğu günden bu yana tek bir müşterisini dahi mağdur etmemiş olan firmamız bunun gururunu yaşamaktadır. Talas’da İkamet Eden Ve yaşayan müşterilerimizin Firmamızı tercih etmeleri için diğer evden eve taşımacılık firmalarından ayıran bir çok Neden Ve Sebep bulunmaktadır. Bunlardan en önemli ise Garantili sigortalı taşımacılık hizmetimizdir. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ise asla mağdur olmasınız. En İyi Sigorta Şirketleri İle Çalışıyoruz Taşıma İşleminden Önce eşyalarınız taşımaya başlamadan önce ekspertiz incelemesi ile eşyalarınız değeri üzerinden sigortalanır. Yani 125 bİn Tl Ye Kadar Eşyalarınıza Değer Verebiliyoruz Eşyalarınız sigortalama işlemi tamamlandıktan sonra evinizi taşıma işlemi gerçekleşir. Olası durumlarda eşyalarınıza Hasar Ve zarar gelmesi Durumlarda firmamız zararınızı aynı gün İçerisinde karşılayıp kesinlikle sizi mağdur etmez.Mağdur Etme Gibi Bir Şansı Yok.

Kayseri Talas’da 18. katta oturuyorum evim Hasar ve sorunsuz taşınır mı ?

Kayseri Evden Eve Nakliyat ile her türlü taşımacılık işlerinize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Samet Nakliyat olarak bünyemizde bulunan 3 Adet Mobil Teleskopik dış cephe asansörümüz ile asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilen asansörümüz siz değerli müşterilerimizin evini 18. kata kadar Evden Eve taşımacılık işlerini Güvenli kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Kayseri Evden Eve Nakliyat ile Taşınmak istiyorum dedirten diğer hizmetler !

Personel :

Firmamız bünyesinde çalışan Deneyimli elemanlarımız İşin Ehli Olup işinde uzman olup ev taşımacılığında tecrübesi olan elemanlardır. Elemanlarımız paketlemci,, taşımacı, mobilyacı, araç şoförü olarak evinize gelir ve taşıma işlemine başlanır. Elemanlarımız diğer evden eve firmaları gibi ortalıktan toplama Yada Gönlük Çalışan elemanlar değil, profesyonel olarak bizimle çalışan sigortalı elemanlardır.

Ambalajlama :

Firmamız Evden Eve Nakliyat profesyonel olarak ambalajlama yapmaktadır. Ambalajlama sistemimizi ve çalışma görüntülerimizi galeri sayfasından görebilirsiniz. Firmamız diğer evden eve taşıma firmaları gibi battaniye değil ev taşımacılığına uygun patpat Havalı Naylon ambalajı ile eşyalarınızı sarmaktadır.

Araçlarımız :

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız her türlü taşımacılık hizmetine cevap verebilmektedir. 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ( villa, ofis, büro ) eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araçlardır. Araçlarımızın tümü çelik kasalı olup ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiştir. Çelik kasaların için mobilyalı yapım olup eşyalarınızı araçlarımızda iken uzun yollarda bile asla zarar görmez. Araçlarımızda bulunan eşyalarınız mevsim şartlarından etkilenmez. ( Yağmur, Kar, Soğuk, Sıcak )

Ücretsiz Ekspertiz :

Firmamız Kayseri Evden Eve Nakliyat Bünyesinde bulunan ekspertiz elemanımız taşıma öncesi evinize gelerek evinizden alınacak eşyalarınıza ve eşyalarınızın gidecek yeni evinize bakarak profesyonel bir taşımacılık için gerekli raporlamayı firmamıza sunar. Ekspertiz elemanının vereceği rapora göre firmamız evinizin taşıma işlemi için kaç personel, ne kadar ambalaj ve nasıl bir araç gerekli buna göre hizmeti gerçekleştirir.

Talas evden eve nakliyat için iletişim bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.