Kayseri Develi Evden Eve Nakliyat

Kayseri Develi Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat olarak 2003 yılında Kayseri’de kurulmuş olup evden eve nakliyat ve Nakliye hizmeti vermektedir. Firmamız Kayseri başta Olmak Üzere Kayseri’ nin Develi ilçesi olmak üzere Nakliye Deneyimi olarak ev taşımacılığı hizmetinde Lider Bir kuruluştur. Firmamız Evden eve nakliyat hizmetinde Garantili sigortalı, asansörlü, ve ambalajlı olarak kaliteli hizmet vermekte olup, bu hizmetinin yanı sıra %100 müşteri Odaklı Ve memnuniyeti ve ekonomik Uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizde Evden Eve Nakliyat Hizmetin de müşteri tercihinde Referans Bir Firma.

Kayseri Develi ilçesinde nasıl bir Evden Eve Taşıma hizmeti vermekteyiz ?

Kayseri Evden eve nakliyat firmaları arasında Kayseri’de En İyi Nakliyat Firma konumda olan Şirketimiz bu konumu siz değerli müşterilerimize Borç Bilip . Kurulduğu günden bu yana tek bir müşterimizi dahi mağdur etmemiş olan firmamız bunun Haklı gururunu yaşamaktayız. Develi’de Oturan Ve yaşayan müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için diğer evden eve Nakliyat firmalarından ayıran bir çok Sebep bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise sigortalı taşımacılık hizmetimizdir. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ise asla mağdur olmasınız. Çünkü eşyalarınız taşımaya başlamadan önce ekspertiz incelemesi ile eşyalarınız değeri üzerinden sigortalanır. Eşyalarınız sigortalama işlemi tamamlandıktan sonra evinizi taşıma işlemi gerçekleşir. Olası durumlarda eşyalarınıza zarar gelmesi halinde firmamız zararınızı aynı gün karşılayıp kesinlikle sizi mağdur etmez.

Kayseri Develi’da 18. katta oturuyorum evim sorunsuz taşınır mı ?

Kayseri Nakliyat ile her türlü taşımacılık işlerinize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kayseri Nakliyat olarak bünyemizde bulunan Mobil dış cephe asansörümüz ile asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilen asansörümüz siz değerli müşterilerimizin evini 18. kata kadar taşımacılık işlerini kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Kayseri Nakliyat ile taşınmak istiyorum dedirten diğer hizmetler Nedir ?!

Personel :

Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız İşin Ehli Olup işinde uzman olup ev taşımacılığında tecrübesi olan elemanlardır. Elemanlarımız ambalajlamacı, Paketlemeci,taşımacı, mobilyacı, araç şoförü olarak evinize gelir ve taşıma işlemine başlanır. Elemanlarımız diğer evden eve firmaları gibi ortalıktan toplama elemanlar değil, profesyonel olarak bizimle çalışan sigortalı elemanlardır.

Ambalajlama :

Firmamız ev taşımacılığında profesyonel olarak ambalajlama Ve Paketleme yapmaktadır. Ambalajlama sistemimizi ve çalışma görüntülerimizi galeri sayfasından görebilirsiniz. Firmamız diğer evden eve taşıma firmaları gibi battaniye değil ev taşımacılığına uygun patpat ambalajı ile eşyalarınızı sarmaktadır.

Araçlarımız :

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız her türlü taşımacılık hizmetine cevap verebilmektedir. Evinizde Bulunan Oda Sayısı 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ( villa, ofis, büro ) eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araçlardır. Araçlarımızın tümü çelik kasalı olup ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiştir. Kapalı Çelik kasaların için mobilyalı yapım olup eşyalarınızı araçlarımızda iken uzun yollarda bile asla zarar görmez. Araçlarımızda bulunan eşyalarınız mevsim şartlarından etkilenmez.Araçlar Eşya Taşımak İçin Özel Yapım ( Yağmur, Kar, Soğuk, Sıcak )

Ücretsiz Ekspertiz :

Firmamızda bulunan ekspertiz Hizmet Personel Nakliyat taşıma öncesi evinize gelerek evinizden alınacak eşyalarınıza ve eşyalarınızın gidecek yeni evinize bakarak profesyonel bir taşımacılık için gerekli raporlamayı firmamıza sunar. Ekspertiz elemanının vereceği rapora göre firmamız evinizin taşıma işlemi için kaç personel, ne kadar ambalaj ve nasıl bir araç gerekli buna göre hizmeti gerçekleştirir.

Develi evden eve nakliyat için iletişim bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.