Eşya Paketleme 

Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Kayseri De En İyi Ve Uygun Maliyetlere Eşyalarınızı Komple Paketleyip Evden Eve Taşıyoruz Bu Konuda İddalıyız

Bir nakliyat firmasının en çok önem verdiği konuların başında paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Bu konuyla yakından ilgilenen firmalar, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunabilmek için ithal ve işe yarar paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Eğer çalışmak istediğiniz firma size bu imkanı vermiyorsa mutlaka başka bir nakliyat firması bulmanıza tavsiye ederiz. Müşterilerinin eşyalarına gözü gibi bakan firmalardan birisi olan Kayseri Samet Nakliyat da kaliteli bir paketleme ve ambalaj hizmeti sunmaktadır. Bu yönüyle sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, adından sık sık söz ettirmektedir. Kayseri’de evden eve nakliyat dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan Kayseri Evden Eve  Nakliyat Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.


PAKETLEME VE AMBALAJLAMA NEDİR? NASIL YAPILIR?


Paketleme ve ambalajlama taşınma sürecinin en önemli adımlardan birisidir. Çünkü düzgün paketlenmeyen eşyalar olası bir aksilik durumunda kolay zarar görmekte ve müşterinin mağdur olmasına neden olmaktadır. Samet Nakliyat paketleme ve ambalajlama konusunda eğitim görmüş çalışanları ve ithal malzemeleri ile birlikte bu hizmeti hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Müşterisinin eşyasına büyük önem veren firma bu nedenle paketleme tekniklerinde de basite kaçmamakta, titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Paketleme ve ambalajlama sırasında, eşyanın cinsi, özellikleri, boyutları ve kırılıp kırılmayacağı gibi konular irdelenir buna göre malzeme seçimi yapılır. Bu malzemeler arasında ise, Kraft karton kutu, balonlu naylon paket, havalı naylon paketleme kağıtları, kapitone, kutu, battaniye gibi ürünler vardır.

Samet Nakliyat ailesi olarak en değer verdiğimiz şey müşterilerimizin yapılan işten memnun olmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Gerek kurumsal taşımacılıkta Gerek  bireysel eşya Taşımacılığında binlerce olumlu referansa sahip bir firmayız. Güler yüzlü ve işinde uzman bir kadro ile taşınmanın verdiği tüm stresi ortadan kaldırıyoruz.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.Edinmiş Bulunuyoruz

Eşya Toplamak İçin Koli Toplama Derdine Son!

Firmamız İle Taşıma İçin Antlaşma Sağladığınız Takdirde Bütün Eşyalarınızı Biz Firma Olarak Topluyor Gerekli Bütün Malzemeleri Biz Tedarik Ediyoruz.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti, veren firmalar varken Market Market  dolaşarak koli istediğim zamanları hatırlıyorum da! Verdikleri kolilerin üç beş kitabı yerleştirdikten sonra deforme olmalarını mı saymalıyım, yoksa ıslanmış kolileri kuruması için beklediğim ve bu sebeple taşınma işlemlerimi ertelediğim günlerimi!

Evden eve nakliyat denildiğinde hepimizin az çok bu konuda anısı vardır. profesyonel eşya paketleme hizmeti,Sanırım, geleneksel taşınma yöntemleri kullanılarak yapılan evden eve nakliyatta eşyalarımızı paketlemek için cebelleştiğimiz ve yorgun düştüğümüz günler, bu anıların içinde özel bir yer kaplıyor.