Eşya Paketleme

Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması Ve Şirketi Olarak Eşya Paketleme Eşya Toplama da Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermektedir. Ambalajlama ve paketleme eşyaların taşınması öncesinde önemli bir rolü vardır. Kayseri Evden Eve Nakliyat firması olarak firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlar iyi eğitim almış, bir eşyaya nasıl ambalaj yapılması gerektiğini iyi bilen elemanlardır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en iyi Avrupa ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızın taşımacılığı yapmaktayız. Genel olarak taşıma hizmetlerinde kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, streç film, köpüklü karton koli, ip, bant, LCD karton paketlere, eşya tipine uygun olan karton koliler kullanarak ambalaj yapmaktayız. Kayseri Nakliyat firması olarak işimizi en iyi yapan firmalardan olduğumuzu savunuyor ve inanıyoruz. Eviniz içerisinde eşyalara geri montaj işlemleri yapıldıktan sonra paketlemeci elemanlarımız her bir sökülen eşya parçasını numaralandırarak paketleme yapmaktadır. Mobilyalarda genel olarak karton kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleme aşamasını yapmaktayız. Bu malzemeler oldukça kaliteli ve sağlamdır. Eşyanın yere düşmesi esnasında eşyaya zarar gelmemesi için oldukça iyi korumaktadır.

Taşıma hizmeti vermiş olduğumuz her yeni hizmette ilk defa sizin eşyalarınızda kullanılacak sıfır ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalar taşınma sırasında oluşabilecek sürtünme, aşınma, düşme, çizilme, boya döküntüsü vb. durumlarda kullanılan malzemeler oldukça sağlam olduğu için bu tür durumlar oluşmayacaktır. Beyaz eşyalar grubuna giren; buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, vb. eşyalarınıza kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri battaniye karton kağıt, karton koli gibi malzemeler kullanarak ambalaj yapmaktayız. Eşyaya yapılan ambalaj kumaş, kağıt ve karton olduğu için eşyanın en küçük bir darbede zarar görmesi engellenmiş olmaktadır. Cam eşyalar grubuna giren bardak, tabak, kristal setler vb. cam eşyalar tek tek mukavva kağıtlara sarılır ve sonrasında ise köpüklü karton kolilere konularak ambalajı yapılır. Koliler üzerinde “dikkat kırılabilir eşya” ibaresi eklenir. Oturma gurupları, Koltuk, kanepe, baza türündeki eşyalarınız havalı naylonlara sarılarak ambalajı yapılır. Elbiseleriniz; özel askılık elbise dolapları içerisinde taşınır. Elbiseleriniz için özel elbise dolapları kullanmaktayız. Böylelikle hiçbir eşyanız kirlenmeden, tozlanmadan, kırışmadan nakliyesi yapılır. Antika eşyalarınız için özel bir ambalaj sistemi kullanmaktayız."